Úvod » Vysokotlaké mycí stroje » S ohřevem - horkovodní

Vysokotlaké mycí stroje s vlatním ohřevem - horkovodní.

Mobilní vysokotalké čističe s ohřevem naftou

Nejmenší horkovodní vysokotlaký stroj.
Malé rozměry, nízká hmotnost a pohodlnější manipulace. To jsou tři klíčové vlastnosti nového vysokotlakého stroje NEPTUNE 1, který se vydal cestou minimalismu.
Kompaktní dimenze s "vnitřnostmi" z výkonnějšího modelu NEPTUNE 2 předurčují naší novinku pro náročnější čisticí práce, při kterých může hrát významnou roli velikost.
Nízká hmotnost, kompaktní rozměry, osvědčený tepelný výměník EcoPower, písty z kvalitní nerez oceli, jednoduchá obsluha, velmi úsporný provoz jsou hlavní rysy tohoto stroje.
Inovace bez jediného kompromisu.
NEPTUNE 2 je novinkou v oblasti kompaktních horkovodních vysokotlakých čističů. Je ideálním pomocníkem pro méně náročné úkony. Jeho výhodou jsou malé rozměry a přitom možnost čištění horkou vodou. Tyto vlastnosti předurčují NEPTUNE 2 zejména do firemních autoparků.
Mimořádně povedený design vertikální koncepce NEPTUNE 2 se velice snadno převáží i skladuje.
Vysoký čisticí efekt díky výkonnému čerpadlu a vysokému průtoku vody.
Nenáročnost a ekonomičnost. NEPTUNE 2 je úsporným strojem. Moderní tepelný výměník EcoPower spotřebuje o 16% méně paliva než tomu bylo dříve .
Dlouhou životnost stroje NEPTUNE 2 garantují keramické písty a mosazná hlava čerpadla.
Větší bezpečnost. Ve standardní výbavě stroje je senzor teploty výfukových plynů a detektor vznícení.
Jsou hlavní přednosti tohoto stroje.

Kompaktní horkovodní vysokotlaký stroj s 1450 RPM čerpadlem.
NEPTUNE 2 SPECIÁL je kompaktní horkovodní stroj, ideální pro čistící úkony v garážích a servisech (pro mytí automobilů či dodávek) a také na menších farmách v zemedělství. Jedná se o vylepšené řešení Neptune 2 v inovativním designu.
Inovativní a robustní design, sensor plamene, sensor teploty výfukových plynů, servisní lampa, 1450 rpm rychlost čerpadla, nádrž na palivo 17 l, odložený start, odjímatelná
5 l nádoba na čístící prostředek, pistole Ergo 2000 jsou hlavní rysy tohoto stroje.
Nový horkovodní vysokotlaký stroj s unikátním regulačním blokem FA a novým čerpadlem NA5H NEPTUNE 4 FA.
Technologie FA (Flow Activated) je zcela nová konstrukce regulačního bloku eliminující zbytkový tlak v čerpadle, v hadici a pistoli na minimum.
Tato technologie zaručuje delší životnost stroje a poskytuje větší bezpečnost, pokud je stroj v pohotovostním režimu.
Nový regulační blok FA, nové čerpadlo NA5H s keramickými písty, tepelný výměník EcoPower s nízkou spotřebou paliva, nízkootáčkový motor, nízké emise, ocelový rám a podvozek, naviják hadice a přídavná hadice (modely FAX) jsou hlavní rysy tohoto stroje.

Univerzální síla.
Nový NEPTUNE 5 profesionální horkovodní vysokotlaký stroj pro náročné čisticí práce napříč různými průmyslovými opdvětvími.Silnou stránkou modelu NEPTUNE 5 je, kromě výkonu, nový regulační blok FA.
Technologie FA (Flow Activated) je zcela nová konstrukce regulačního bloku eliminující zbytkový tlak v čerpadle, v hadici a pistoli na minimum. Tato technologie zaručuje delší životnost stroje a poskytuje větší bezpečnost, pokud je stroj v pohotovostním režimu.
Nový regulační blok FA, nové čerpadlo NA5H s keramickými písty, nízké emise, mosazná válcová hlava, výkonný chladicí systém, pevný kovový rám celého stroje, tepelný výměník EcoPower s nízkou spotřebou paliva, nízkootáčkový 4-pólový motor zaručující tichý chod stroje a dlouhou životnost, koncepce QuickService umožňuje provádět rychlou údržbu stroje, naviják hadice a přídavná hadice (modely FAX) jsou hlavní rysy tohoto stroje.
Ideální průmyslové řešení NEPTUNE 7 FAX2.
Robustní horkovodní vysokotlaký stroj pro náročné uživatele z různých průmyslových odvětví. Hlavními rysy tohoto modelu je vysoký výkon čerpadla, ekonomičnost tepelného výměníku a dlouhá životnost. Tu zaručuje nový regulační blok FA. Technologie FA (Flow Activated) je zcela nová konstrukce regulačního bloku eliminující zbytkový tlak v čerpadle, v hadici a pistoli na minimum. Tato technologie zaručuje delší životnost stroje a poskytuje větší bezpečnost, pokud je stroj v pohotovostním režimu.
Nový regulační blok FA, čerpadlo C3 se 4 keramickými písty, mosazná válcová hlava, tepelný výměník EcoPower s nízkou spotřebou paliva, nízkootáčkový 4-pólový motor zaručující tichý chod stroje a dlouhou životnost, koncepce QuickService umožňuje provádět rychlou údržbu stroje, naviják hadice (modely X2), naviják kabelu (modely X2) jsou hlavní rysy tohoto stroje.

Prémiová řada průmyslových strojů NEPTUNE 8.
Ještě větším tlakem čerpadla a ještě vyšším průtokem vody se chlubí vysokotlaký stroj NEPTUN 8. Tento model je nejvýkonnější z celé produktové série mobilních horkovodních vysokotlaků.
Vzhledem k robustnosti své konstrukce a vynikajícím technickým parametrům je primárně určen k náročné práci v různých průmyslových oborech.
Tepelný výměník EcoPower, čerpadlo s velkým průtokem vody, celokeramické písty, odolný motor, možnost využití stroje dvěma uživateli současně, příslušenství k Ergo jsou hlavní rysy tohoto stroje.
Samoobslužná mobilní jednotka NEPTUNE SB je samooblsužná mobilní jednotka s naftovým ohřevem vody. Využívá stejných technologií jako model NEPTUNE 5.
NEPTUNE SB je navíc vybaven mincovním systémem.
Stroj lze tedy využít ke komerčním účelům v autoparcích, garážích apod.
Tepelný výměník EcoPower, čerpadlo s celokeramickými písty, nízkootáčkový motor, příslušenství k Ergo jsou hlavní rysy tohoto stroje.

Mobilní vysokotalké čističe s ohřevem elektrickým proudem

NEPTUNE E  12 a 24

NEPTUNE E s elektrickým ohřevem vody na 400 V.
Oblíbená řada vysokotlakých strojů NEPTUNE byla obohacena o model NEPTUNE E, který má elektrický ohřev vody. Tato verze je vhodná do míst, kde je nutné respektovat maximální čistotu prostředí.NEPTUNE E nachází uplatnění v potravinářském průmyslu nebo v různých potenciálně rizikových zónách.

Hlavní rysy strojů: ohřev vody bez škodlivých spalin, nízká hladina hluku, nízkootáčkový motor 1450 ot/min., jednoduché ovládací prvky, příslušenství k Ergo.

VYSOKOTLAKÉ STACIONÁRNÍ HORKOVODNÍ JEDNOTKY - ohřev naftou, plynem, elektricky

Hlavní rysy produktu SOLAR BOOSTER D

Řídicí technologie s možností rozšiřitelnosti
Plně diagnostický systém
Nerezová konstrukce
Úsporný tepelný výměník
Naftový ohřev

Stacionární horkovodní stroj pro náročné čisticí úkoly v automobilovém a potravinářském průmyslu.Modelová
řada Solar Booster poskytuje nízké náklady na ohřev a provoz. Zároveň se vyznačuje jednoduchostí v ovládání i základní údržbě. Řídicí elektronika stroje umožňuje použít volitelné doplňky dle požadavků zákazníka a aplikovat je přímo ve výrobě.
Hlavní rysy produktu SOLAR BOOSTER E
Řídicí technologie s možností rozšiřitelnosti
Plně diagnostický systém
Nerezová konstrukce
Úsporný tepelný výměník
Elektrický ohřev

Stacionární horkovodní vysokotlaké zařízeníStacionární horkovodní stroj pro náročné čisticí úkoly v automobilovém a potravinářském průmyslu.Modelová řada Solar Booster poskytuje nízké náklady na ohřev a provoz. Zároveň
se vyznačuje jednoduchostí v ovládání i základní údržbě. Řídicí elektronika stroje umožňuje použít volitelné doplňky dle požadavků zákazníka a aplikovat je přímo ve výrobě.

Hlavní rysy produktu SOLAR BOOSTER G

Řídicí technologie s možností rozšiřitelnosti
Plně diagnostický systém
Nerezová konstrukce
Dvoustupňový plynový hořák

Stacionární horkovodní stroj pro náročné čisticí úkoly v automobilovém a potravinářském průmyslu.
Modelová řada Solar Booster poskytuje nízké náklady na ohřev a provoz. Zároveň se vyznačuje jednoduchostí v ovládání i základní údržbě. Řídicí elektronika stroje umožňuje použít volitelné doplňky dle požadavků
zákazníka a aplikovat je přímo ve výrobě.
Hlavní rysy produktu TRUCK BOOSTER

Nerezová, robustní konstrukce
Tepelný výměník EcoPower
Nízkootáčkový motor
Nízká hlučnost
Vnitřní ochrana proti zamrznutí do -20°C
Speciální horkovodní stacionární jednotka
TRUCK BOOSTER je horkovodní stacionární jednotka speciálně vyvinutá pro mytí nákladních automobilů a různé dopravní techniky. TRUCK BOOSTER je jednoduchý, ale přitom odolný vysokotlaký stroj s antikorozní úpravou. Je přizpůsoben k vysoké zátěži. Jeho komponenty snesou i permanentní provoz.

Hlavní rysy produktu AUTO BOOSTER

Nerezová konstrukce
Tepelný výměník EcoPower (u naftového ohřevu)
Možnost modelu s elektrickým ohřevem
Až 5 mycích programů
Vnitřní ochran proti zamrznutí do -20°C
Uzavřený cirkulační oběh hadice a pistole proti zamrznutí
Otočné rameno
Změkčování vody
Individuální barevné provedení
Speciálním strojem je AUTO BOOSTER. Jedná se o samoobslužnou vysokotlakou jednotku s naftovým nebo elektrickým ohřevem vody. AUTO BOOSTER je speciálně
určen k mytí osobních vozů.
AUTO BOOSTER kombinuje ocelové tělo, moderní design a nízké provozní náklady. Při práci se strojem lze použít až 5 mycích programů. Je možné využít i automatový systém na mince. Po technické stránce je AUTO BOOSTER opatřen vnitřní ochranou proti zamrznutí a systémem na změkčování vody.

OTU2M2F