Úvod » Ghibli & Wirbel

Ghibli & Wirbel

Nově nabízíme čistící a úklidové stroje GHIBLI.

Produkty které nabízíme:


Vysavače:

Několik kategorií vysavačů Ghibli & Wirbel řazených dle použití, výkonu, velikosti a příslušenství, všechny vysavače se vyznačují sílou, efektivitou a spolehlivostí. Určení pro mokré nebo suché sání nečistot, voda, prach nebo mechanické nečistoty nejsou pro vysavače společnosti Ghibli & Wirbel žádné omezení.

Extraktory:

Nové extraktory Ghibli & Wirbel jsou dnes ještě spolehlivější a výkonnější, schopné vysávat, mýt a sušit v jednom pracovním kroku všechny druhy textilií, koberce a čalouněný nabytek.

Parní generátory:

Parní generátory Ghibli & Wirbel jsou správnou odpovědí na čištění, sanaci (odstranění bakterií a plísní ze všech druhů povrchu a tkanin pomocí vysokoteplotní páry) a na požadavky dezinfekce.

Jednokotoučové stroje:

Univerzální, robustní a výkonné jednokotoučové stroje Ghibli & Wirbel umožňují různé typy úklidových prací, jako je hloubkové čištění povrchů, odstraňování starých vosků, standardní mytí, leštění, krystalizaci kamene a šamponování koberců atd. Tyto stroje umožňují pracovat na všech podlahových plochách: textilní povrchy, cihly, jemný kámen, dlažba, kamenina, mramor, atd. Je možné také broušení dřevěných povrchů a vyrovnávání cementových podlah.

Podlahové mycí stroje:

Požadavek na úklid roste ruku v ruce s diverzifikací oblastí v čištění: od oblastí HO.RE.CA. až po typická prostředí velkých obchodních center, od stanic veřejné dopravy po lázeňské prostory, běžné je použití pro čištění skladovacích a výrobních hal. Z tohoto důvodu společnost Ghibli & Wirbel dále rozšiřuje sortiment strojů, ručně vedených i mycích automatů se sedící obsluhou.


MzkwMj