Úvod » Vysavače

Průmyslové, komerční a hobby vysavače

Vysavače, průmyslové, komerční i hobby.

Vysavače denně pomáhají při úklidu hotelů, kanceláří a průmyslových objektů. V této sekci najdete základní přehled produktů Nilfisk Alto. Vysavače se celkem často aktualizují a modernizují. Pokud budete mít zájem o nějaký vysavač, ozvěte se nám a poradíme.

 

PRŮMYSLOVÉ VYSAVAČE

AERO 20 a 25 je kompaktní zařízení s optimálním výkonem a skvělou filtrací. Tyto vysavače jsou ve verzích s odpadní nádobou 20 a 25 litrů. U všech modelů není nutné používat papírové sáčky díky kvalitnímu sack filtru, oddělující sací motor od nádoby.
Modely -11 a -21 jsou vybaveny zásuvkou pro elektronářadí. Modely - 21 mají navíc spínací elektroniku k elektrickému nářadí. Vysavač je připojeným nářadím automaticky zapínán a vypínán. Nový Fleece-filtr umožňuje odsávání vlhkých nečistot, bez toho, aby byl použit filtr na vodu.
ATTIX 30 s vysavači řady ATTIX 30 lze vysávat jak suché tak i mokré nečistoty. ATTIX 30 má účinný lamelový filtr s elektrickým oklepem Push&Clean.
Tento systém umožňuje oklepávat filtr za chodu.
ATTIX 40 INOX je všestranně použitelným vysavačem. Lze s ním vysávat suché i mokré nečistoty. Neublíží mu ani jemný prach. O ochranu motoru se stará kvalitní lamelový filtr s elektrickým oklepem.
Odolnost a robustnost vysavače garantuje tělo vyrobené z nerez oceli INOX a bezuhlíkové sací motory.
     
ATTIX 50 je všestranně použitelným vysavačem. Lze s ním vysávat suché i mokré nečistoty. Neublíží mu ani jemný prach. O ochranu motoru se stará kvalitní lamelový filtr s elektrickým oklepem. ATTIX 50 disponuje odpadní nádobou o objemu 47 litrů. ATTIX 7 je nejtišší vysavač - pouhých 57 dB - který má vynikající sací výkon a nerezovou odpadní nádobu s výklopným systémem. Také tento model je vybaven účinným lamelovým filtrem a elektrickým oklepem.
Mokrosuchý vysavač ATTIX 7 je vhodný pro uživatele, kteří vyžadují velkou kapacitu nádoby a optimální sací výkon.
ATTIX 961-01 je novinkou v produktové kategorii jednofázových mokrosuchých vysavačů. Narozdíl od svých "kolegů" se vyznačují dvojicí výkonných sacích motorů, které garantují dlouhou životnost a vysoký pracovní výkon.
ATTIX 961-01 disponuje odpadní nádobou o kapacitě 70 litrů, která je vyrobena z nerez oceli. O filtraci se stará lamelový filtr s elektrickým oklepem.
     
ATTIX 961-21 SD XC je novinkou v produktové kategorii
jednofázových mokrosuchých vysavačů. Narozdíl od svých "kolegů" se vyznačují dvojicí sacích motorů, které garantují dlouhou životnost a vysoký pracovní výkon.
ATTIX 961-21 disponuje odpadní nádobou o kapacitě 70 litrů, která je vyrobena z nerez oceli. O filtraci se stará lamelový filtr s elektrickým oklepem.
Samoobslužné vysavače s mincovníkem
Produkty řady SB jsou samoobslužné vysavače určené ke komerčnímu využití. Disponují integrovaným systémem k provozu na mince.
Tyto stacionární vysavače jsou vhodným doplňkem čerpacích stanic. Jsou konstruovány tak, aby odolaly různým povětrnostním vlivům. Stroje jsou osazené bezuhlíkovými motory, které zaručují dlouhou životnost.
Všechny modely mají látkový filtr pro snadnou údržbu.
Jednofázový průmyslový vysavač s třemi motory
ATTIX 115 & 125
jsou jednoduché jednofázové průmyslové vysavače s velkou kapacitou, vysokým výkonem a robustním designem. Ideální pro kovodělný průmysl a stavebnictví, kde je třeba vysávat jemný prach.(HEPA filter
lze přidat).
ATTIX 115 & 125 mají tři 1000Watové nezávislé by pass motory a 100 l odpadní nádobu.  Manuální oklep filtru zajištuje dobrý výkon. Nový systém umístění nádoby umožnuje pohodlné vyprazdňování bez nutnosti demontáže.
     
 
Třífázový průmyslový vysavač s výkonným bočním ventilátorem
ATTIX 145 a 155 je řada mobilních průmyslových vysavačů se 100 l nádobou. Celoocelová konstrukce zajištuje sílu a spolehlivost při použití v těžkém průmyslu, potravinářství i v chemickém průmyslu.
Díky vysokému výkonu je ATTIX 145 a 155 ideálním průmyslovým třífazovým vysavačem pro všechny druhy čištění v každém průmyslu, speciálně vyvinutý pro těžký prach. Vydrží v chodu mnoho hodin bez nutnosti údržby
díky velmi tichému a spolehlivému bočnímu větráku.
Rukojet kolem celého stroje usnadnuje manipulaci. Filtr třídy L je ve standardu, HEPA filtr a M filtr je možné doobjednat.
  ATTIX 170 třífázový průmyslový vysavač, výkonný, modulární a inovační se 100litrovou nádobou na odpad.
Finální vysavač lze jednoduchým způsobem předělat pro sání kapalin, pouze přidáním příslušenství cut-out pro kapaliny.

BEZPEČNOSTNÍ VYSAVAČE

Třída-H
ATTIX 3
- malý vysavač s optimálním výkonem a oklepem filtru Push&Clean.
ATTIX 5 - středně velký vysavač v prachové třídě H s elektrickým oklepem XTreamClean a odpadní nádobou o kapacitě 45 litrů
ATTIX 7 - největší vysavač z produktové série. Je opatřený kontejnerem 70 litrů z nerez oceli.
Při odsávání nebezpečného prachu je naprosto nezbytné používat vysavače prachové třídy H.
Třída-M
ATTIX 30 je menší stroj s velkým výkonem a vysokou
mobility. S Push & Clean systém čištění filtru, tento úkol
trvá pouze několik sekund, a automatický start/stop je perfektní funkce pro řemeslníky, kteří pracují s ručními, elektrickým nářadím.
ATTIX 50 je středně velký stroj, který rovněž nabízí automatický start / stop, a k dispozici s plně automatickým čištěním filtru XtremeClean, který vyčistí filtr, aniž by byla přerušena práce
ATTIX 7 nabízí 70 l nerez nádobu, který lze odejmout naklopením a zvednutím. Robustní ocelový rám, stejně jako automatické XtremeClean čištění filtru a automatický start/stop. Ve všech modelech, jsou minimalizovány provozní náklady s omyvatelným prvky PET fleece filtru a uživatelskou vstřícností dosáhne rekordně nízkou úroveň pracovního hluku, která vám umožní pracovat, i když jsou ostatní lidé nablízku, aniž by byli rušeni. Automatický start/stop jsou modely pro uživatele, kteří používají elektrické ruční nářadí, protože zapnutím nebo vypnutím nástroje začíná a končí vysávání. K dispozici je i příslušenství Airbox, které plní stejnou funkce při použití pneumatického nářadí.
Zdraví a bezpečnost, mokrý a suchý provoz vysavačů pro typ ATEX 22 výbušný prach v zóně 22.
Pokud pracujete v typu-22 ATEX výbušné prostředí, najdete zde ideální mokro suché řešení. Vyberte si z mnoha různých velikostí balení a úrovně výkonu, to vše s funkcemi, které zvýší efektivitu vaší práce a minimalizují provozní náklady.
ATTIX 7
- 70 l nerezová nádoba, která lze sklopit nebo zdvihnout z podvozku a vyprazdňit. Mobilita a odolnost zajišťuje robustní ocelový podvozek a velká kola, zatímco provozní účinnost je obohacen o automatický start/stop.
SQ 8 je mobilní 2-motorový vysavač, dostatečně výkonný pro ty nejnáročnější úkoly, a je vybaven automatickým start/stop pro vysokou provozní efektivitu.
TURBO D nabízí velmi vysoký objem vzduchu při vysávání, mobilní konfiguraci a 3-fázový motor s prodlouženou životností.
DYNAMICS je opravdový průmyslový vysavače, a lze jej snadno nastavit pro dálkové ovládání jako stacionární vysavač pro připojení k pevnému rozvodu. K dispozici jsou dva modely jsou  ...440 s jednou turbínou, nebo 840 s dvěma turbínami, ideální k použití pro více osob. Poskytuje vysoké proudění vzduchu, až 12.900 l/m. DYNAMICS je předurčen jako stacionární vysavač pro výcenásobné současné vysávání.

MzgyZTM2Yj