Úvod » Vysokotlaké mycí stroje » Bez ohřevu - NILFISK

Studenovodní tlakové myčky, bez vlastního ohřevu.

Řada Home & garden je dále rozdělena do kategoriií:

Core a Compact. Tato řada je skvělou volbou pokud potřebujete praktický stroj pro nejběžnější úkoly při čištění. Skvělý pro menší domácnosti a čištění vozidel. Všechny stroje řady Core a Compact jsou vybavené rychlospojkou mezi hadicí a pistolí, navíc systémem Click&Clean pro připojení trysek nebo jiného příslušenství z široké nabídky. Vertikální design a široká kolečka umožňují jednoduchou manipulaci. Tyto stroje jsou perfektní jako první pořízený čistič, případně jako doplněk k pokročilejším strojům.

Excellent a Dynamic je řada střední třídy. Odolné stroje pro častější použití. Vysoký úroveň výkonu od 145 do 160 bar dodává dostatečný mycí účinek pro odstranění ulpělých nečistot. Vertikální design a široká kolečka umožňují jednoduchou manipulaci. Vysoká flexibilita a ergonomický design spojený s vysokým výkonem a praktickými přednostmi Vám nabízí výkonný vysokotlaký čistič pro řešení všech úkolů spojených s čištěním okolo domu nebo automobilu.

Řada Premium nabízí vysokotlaké stroje s nejvyšším výkonem. Při práci s tlakem od 180 do 190 bar jsou nečistoty odstraněny rychle bez ohledu na to, jak moc jsou odolné. Pro maximální výkon a bezpečnost jsou stroje řady Premium vybaveny ocelí vyztuženou hadicí, nerezovými písty, mosaznou hlavou čerpadla s velmi robustní konstrukcí. Ergonomie a komfort sjednocený do silného designu se skvělým výkonem, vše vhodné pro větší úkoly při čištění kolem domu a pro poloprefosionální použití.

Řada Professional má kategorie:

MC 2. Tato řada je vhodná pro rutinní čištění a středně náročné práce. Nabízí výborný čistící výkon, profesionální příslušenství, snadné ovládání a skladování.

MC 3. Je ideální volbou pro řemeslníky, menší stavební firmy a farmy.

MC 4. MC 4M se vyznačuje střední intenzitou použití, poradí si s lehkým až středním znečištěním. Je ideální volbou pro řemeslníky, menší stavební firmy a farmy. Tato řada je vybavena motorem s 1450 ot./min. a čerpadly s osazenými písty s keramickým potahem.

MC 5. Střední třída studenovodních vysokotlakých čističů MC 5 je určena pro středně a více náročné aplikace. Jedná se o všestranné stroje ideální pro práci v zemědělství, průmyslu, stavebnictví a automobilovém segmentu. Čističe nabízí bezkonkurenční úroveň mobility, odolnost a optimální servisní a skladovací vlastnosti.

MC 6. Průmyslová kategorie studenovodních strojů MC 6 přináší bezkonkurenční životnost, vysoký výkon a optimální ergonomii. Nejčastější odvětví, které využívají tuto řadu jsou průmysl, transport, logistika a potravinářská výroba.

MC 7. MC 7 kombinuje nedostižnou životnost a kvalitu čerpadla C3 spolu s optimální ergonomií. Tato řada nabízí inovativní, výkonné řešení pro nejnáročnější aplikace v průmyslu, zemědělství, logistice a potravinářství.

MC 8. Řada MC 8 je špičková kategorie modelů určených pro náročné, denní práce v zemědělství, logistice, potravinářství, strojírenství, ve stavebnictví a v autodopravě.N2FkYTZm