Úvod » Vysokotlaké mycí stroje » Bez ohřevu - studenovodní

Studenovodní talkové myčky, bez vlastního ohřevu.

Malý studenovodní vysokotlaký čistič.
POSEIDON 1 je základním modelem v sérii profesionálních studenovodních vysokotlakých čističů. Je vhodný pro každodenní práci v komerční i hobby oblasti.
Ergonomický design, malé rozměry, automatický start/stop a naviják tlakové hadice jsou hlavní rysy tohoto stroje.
Přenosný studenovodní vysokotlaký čistič.
Kompaktní studenovodní řada kombinující vysoký výkon, robustnost a optimální čisticí účinek.
POSEIDON 2 PORTABLE je kompromisem mezi lehkým profesionálním vysokotlakem a strojem pro hobby účely. Modely 2-24 a 2-26 jsou ideálními a nenáročnými pomocníky pro každého.
Kompkatní design, ochranný ocelový rám, keramické písty, příslušenství k Ergo 1000 jsou hlavní rysy tohoto stroje.

Mobilní studenovodní vysokotlaký stroj.
Řada POSEIDON 2 je vhodná pro rutinní čištění a středně náročné práce. Nabízí výborný čistící výkon, profesionální příslušenství, snadné ovládání a skladování.
Všechny modely Poseidonu 2 jsou mobilní jednotky s vysokou čisticí silou a ergonomickým designem. Vyvinuté pro rutinní mytí při poloprofesionálním použití např. na stavbách či firmách.
Automatický start/stop, pistole Ergo 2000, příslušenství Ergo plus, mosazná hlava čerpadla, 2 l vyjímatelná integrovaná nádoba na chemii, regulace průtoku vody u všech modelů jsou hlavní rysy tohoto stroje.
Ten pravý stroj pro středně náročné práce.
Nový POSEIDON 3 lehký profesionální vysokotlaký čistič, který kombinuje optimální výkon, robustnost a ergonomický design. Je vhodný pro běžné čisticí práce ve firmách, stavbách apod.
Ergonomický a kompaktní design, nádržka na čisticí, prostředek s dávkovačem, model XT s navijákem hadice, delší hadicí a rotační tryskou, příslušenství k Ergo jsou hlavní rysy tohoto stroje.
K dispozici v jednofázovém i třífázovém provedení.

Kompaktní studenovodní řadaPOSEIDON 4 je robustní a odolná řada profesionálních vysokoltaků. Tato modelová
kategorie je vhodná do menších a středních zemědělských podniků. Své uplatnění najde také u řemeslníků a v lehkém průmyslu. Stroje POSEIDON 4 jsou poháněny odolným motorem o příkonu 2,9 kW a 1450 ot/min.
Hlučnost stroje je minimální díky motoru o otáčkách 1450.
Výkonný motor, výkonné čerpadlo (140 Bar), trojice keramických pístů, odolná kontrukce, zajímavý design jsou hlavní rysy tohoto stroje.
Výkon, odolnost, design.
POSEIDON 5 je profesionální studenovodní vysokotlak, který je určen pro náročnější úkony. Typickými rysy tohoto stroje je nízká hlučnost, vysoký výkon a zajímavě řešený design.
POSEIDON 5 je vyráběn v 5 různých variantách, přičemž každá varianta disponuje jiným výkonem i jiným příslušenstvím. Stroj v provedení XT navíc disponuje navijecím bubnem a patnáctimetrovou vysokotlakou hadicí.
Jednotka motor/čerpadlo s 1450 ot/min., tichý chod, ergonomicky řešené ovládací prvky, viditelná kontrola hladiny oleje v čerpadle, naviják na hadici a rotační tryska (u verzí XT), celokeramické pouzdro pístů, nádrž na chemický přípravek jsou hlavní rysy tohoto stroje.

Výkon, odolnost a dlouhá životnost.
POSEIDON 7 je špičkou mezi elektrickými profesionálními vysokotlakými čističi. Pyšní se velkým průtokem vody a vysokým tlakem čerpadla.
Díky těmto mimořádně skvělým parametrům dokáže POSEIDON 7 hladce odstraňovat velké kvantum špíny např. na zemědělské nebo stavební technice. POSEIDON 7
je vybavený odolným čerpadlem C3, které může pracovat s teplotou vstupní vody 85°C.
Odolné čerpadlo C3, teplota vstupní vody 85°C, stříkací pistole Ergo 3000, keramické písty, nerezový rám jsou hlavní rysy tohoto stroje.
To nejlepší z profesionální studenovodní řady.
POSEIDON 8 je špičková kategorie modelů určených pro náročné práce v zemědělství, stavebnictví, potravinářství a autodopravě.
POSEIDON 8 poskytuje extrémně účinné čištění při nízké hladině hluku.
Modely z ocelovým nebo lakovaným rámem, pohonný agregát 1450 ot/min., nízká hladina hluku, keramické písty, systém Soft Start jsou hlavní rysy tohoto stroje.

Hlavní rysy produktu MAXXI 4-73S
Stacionární využití
Celokeramické písty
Snadná obsluh
Hadice, pistole a tryska jako standardní výbava
Kompaktní stacionární jednotka pro každodenní použití MAXXI 4-73S je kompaktní stacionární vysokotlakou jednotkou. Svými parametry se hodí do zemědělství, potravinářského a automobilového průmyslu.
MAXXI 4-73S se vyznačuje svou robustností. Za zmínku stojé celokeramické písty u čerpadla. Velmi odolná je i vysokotlaká hadice s tryskou.

Hlavní rysy produktu ALPHA BOOSTER
Kompaktní stacionární jednotka pro každý den ALPHA BOOSTER je produktová řada stacionárních studenovodních jednotek, která se hodí do zemědělství, potravinářství a automobilového průmyslu.
ALPHA BOOSTER se vyznačuje tichým chodem, který je dán osvědčeným nízkootáčkovým motorem. Stacionární stroje ALPHA BOOSTER jsou k dispozici jak v jednofázovém tak i třífázovém provedení.


Hlavní rysy produktu UNO BOOSTER
Nerezové provedení
Vstupní teplota až 70°C
Vysokozátěžové čerpadlo C3
Možnost doplňkového příslušenství

Jednočerpadlová stacionární studenovodní jednotka pro střední i náročné úkoly. Ideální uplatnění v zemědělství a potravinářství. UNO BOOSTER je vhodným modelem i pro vykonávání náročných prací. Skříň a rám jsou vyrobeny z nerez oceli. Tím je zajištěna maximální hygiena.
UNO BOOSTER může být vybaven přídavnou elektronikou či příslušenstvím. Příkladem je dálkové ovládání nebo mincovní automat (v případě komerčního využití).
Hlavní rysy produktu DUO BOOSTER
Systém dvou čerpadel
Nerezové provedení
Vstupní teplota 70°C
Vysokozátěžové čerpadlo C
Přídavné příslušenství

Dvoučerpadlový stacionární vysokotlaký stroj pro střední i náročné úkoly v zemědělství, potravinářství a automobilovém průmyslu. DUO BOOSTER disponuje dvojicí výkonných čerpadel. Tato vlastnost umožňuje využití stroje i pro velmi těžké úkoly. Se strojem mohou pracovat až dva
uživatelé současně. UNO BOOSTER je odolným strojem. K tomu přispívá rám i skříň z nerez oceli.

DELTA BOOSTER

Hlavní rysy produktu DELTA BOOSTER
2 až 6 čerpadel
Barevně odlišené nástavce umožňují volit nízký, střední a vysoký tlak
Teplota vstupní vody až 85°C do přerušovací nádržky na vodu a 70°C přes čerpadla
Nerezová konstrukce
Možnost vyjmutí jednotlivých čerpadel
Dostupný vstupní tlak 60 až 200 bar

To nejlepší pro náročné DELTA BOOSTER je nejvýkonnějším modelem ze série stacionárních studenovodních strojů. Uplatnění najde v potravinářství a těžkém průmyslu. Pro DELTA BOOSTER je typický vícečerpadlový systém. Obsahuje 2 až 6 čerpadel a může být použit až 6 uživateli najednou. Každý uživatel si může zvolit svůj pracovní tlak i průtok. Stroj disponuje automatickým spouštěním i zastavováním čerpadel. Součástí je také integrovaný diagnostický systém.

ZWUzMz