Úvod » Vysokotlaké mycí stroje » Bez ohřevu - studenovodní

Studenovodní talkové myčky, bez vlastního ohřevu.

Mobilní studenovodní vysokotlaký čistič
NILFISK MC 2C je základním modelem v sérii polo-profesionálních studenovodních vysokotlakých čističů. Je vhodný pro každodenní práci v komerční i hobby oblasti.
Malé rozměry, automatický start/stop systém, Ergo příslušenství a výborný čistící výkon.
Střední intenzita použití, to je mobilní studenovodní vysokotlaký čistič
NILFISK MC 4M. Vhodná volba pro řemeslníky, menší firmy a farmy. Stroj disponuje držáky příslušenství, písty s keramickým potahem, mosaznou hlavou čerpadla, pěnovým nástavcem v základní výbavě. K dostání jsou také stroje s navijecím bubnem na hadici.

NILFISK MC 5M
Střední třída studenovodních vysokotlakých čističů MC 5M PA-FA je určena pro středně a více náročné aplikace. Jedná se o všestranné stroje ideální pro práci v zemědělství, průmyslu, stavebnictví a automobilovém segmentu. Hlavní přednosti: robustní a odolná konstrukce, velká kola, tlakem aktivovaný systém zapínání čerpadla, optimální servisní koncept...
Ten pravý stroj pro středně náročné práce.
Nový POSEIDON 3 lehký profesionální vysokotlaký čistič, který kombinuje optimální výkon, robustnost a ergonomický design. Je vhodný pro běžné čisticí práce ve firmách, stavbách apod.
Ergonomický a kompaktní design, nádržka na čisticí, prostředek s dávkovačem, model XT s navijákem hadice, delší hadicí a rotační tryskou, příslušenství k Ergo jsou hlavní rysy tohoto stroje.
K dispozici v jednofázovém i třífázovém provedení.

Kompaktní studenovodní řadaPOSEIDON 4 je robustní a odolná řada profesionálních vysokoltaků. Tato modelová
kategorie je vhodná do menších a středních zemědělských podniků. Své uplatnění najde také u řemeslníků a v lehkém průmyslu. Stroje POSEIDON 4 jsou poháněny odolným motorem o příkonu 2,9 kW a 1450 ot/min.
Hlučnost stroje je minimální díky motoru o otáčkách 1450.
Výkonný motor, výkonné čerpadlo (140 Bar), trojice keramických pístů, odolná kontrukce, zajímavý design jsou hlavní rysy tohoto stroje.
Výkon, odolnost, design.
POSEIDON 5 je profesionální studenovodní vysokotlak, který je určen pro náročnější úkony. Typickými rysy tohoto stroje je nízká hlučnost, vysoký výkon a zajímavě řešený design.
POSEIDON 5 je vyráběn v 5 různých variantách, přičemž každá varianta disponuje jiným výkonem i jiným příslušenstvím. Stroj v provedení XT navíc disponuje navijecím bubnem a patnáctimetrovou vysokotlakou hadicí.
Jednotka motor/čerpadlo s 1450 ot/min., tichý chod, ergonomicky řešené ovládací prvky, viditelná kontrola hladiny oleje v čerpadle, naviják na hadici a rotační tryska (u verzí XT), celokeramické pouzdro pístů, nádrž na chemický přípravek jsou hlavní rysy tohoto stroje.

Oblíbený, kvalitní vysokotlaký čistič na podvozku disponující tlakem 130 barů s množstvím vody 7,5 l/min. Ideální pomocník pro dům a zahradu. S navíjecím bubnem pro vysokotlakou hadici, s plochou a rotační tryskou v základním vybavení. Díky chytrým konstrukčním řešením se výrobci Kränzle podařilo přenést vysokou kvalitu také pro koncové spotřebitele v kompaktním, elegantním, místo a náklady spořícím designu. To nejlepší z profesionální studenovodní řady.
POSEIDON 8 je špičková kategorie modelů určených pro náročné práce v zemědělství, stavebnictví, potravinářství a autodopravě.
POSEIDON 8 poskytuje extrémně účinné čištění při nízké hladině hluku.
Modely z ocelovým nebo lakovaným rámem, pohonný agregát 1450 ot/min., nízká hladina hluku, keramické písty, systém Soft Start jsou hlavní rysy tohoto stroje.

Hlavní rysy produktu MAXXI 4-73S
Stacionární využití
Celokeramické písty
Snadná obsluh
Hadice, pistole a tryska jako standardní výbava
Kompaktní stacionární jednotka pro každodenní použití MAXXI 4-73S je kompaktní stacionární vysokotlakou jednotkou. Svými parametry se hodí do zemědělství, potravinářského a automobilového průmyslu.
MAXXI 4-73S se vyznačuje svou robustností. Za zmínku stojé celokeramické písty u čerpadla. Velmi odolná je i vysokotlaká hadice s tryskou.

Hlavní rysy produktu ALPHA BOOSTER
Kompaktní stacionární jednotka pro každý den ALPHA BOOSTER je produktová řada stacionárních studenovodních jednotek, která se hodí do zemědělství, potravinářství a automobilového průmyslu.
ALPHA BOOSTER se vyznačuje tichým chodem, který je dán osvědčeným nízkootáčkovým motorem. Stacionární stroje ALPHA BOOSTER jsou k dispozici jak v jednofázovém tak i třífázovém provedení.


Hlavní rysy produktu UNO BOOSTER
Nerezové provedení
Vstupní teplota až 70°C
Vysokozátěžové čerpadlo C3
Možnost doplňkového příslušenství

Jednočerpadlová stacionární studenovodní jednotka pro střední i náročné úkoly. Ideální uplatnění v zemědělství a potravinářství. UNO BOOSTER je vhodným modelem i pro vykonávání náročných prací. Skříň a rám jsou vyrobeny z nerez oceli. Tím je zajištěna maximální hygiena.
UNO BOOSTER může být vybaven přídavnou elektronikou či příslušenstvím. Příkladem je dálkové ovládání nebo mincovní automat (v případě komerčního využití).
Hlavní rysy produktu DUO BOOSTER
Systém dvou čerpadel
Nerezové provedení
Vstupní teplota 70°C
Vysokozátěžové čerpadlo C
Přídavné příslušenství

Dvoučerpadlový stacionární vysokotlaký stroj pro střední i náročné úkoly v zemědělství, potravinářství a automobilovém průmyslu. DUO BOOSTER disponuje dvojicí výkonných čerpadel. Tato vlastnost umožňuje využití stroje i pro velmi těžké úkoly. Se strojem mohou pracovat až dva
uživatelé současně. UNO BOOSTER je odolným strojem. K tomu přispívá rám i skříň z nerez oceli.


YzllZD